برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۴/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش گل برجسته فرش مناسب پذیرایی

انتخاب فرش گل برجسته برای پذیرایی

با توجه به اين که در دهه هاي اخير پيشرفت زيادي در صنعت بافندگي و نساجي فرش داشته ايم اکثر توليد کنندگان فرش به دنبال توليد فرش هاي نوين و جديد هستند . بيشتر فرش هاي ماشيني در طرح ها و نقش و نگار هاي زيبايي بافته مي شد و آخرين طراحي فرش که بسيار مورد استقبال در بين عموم مردم قرار گرفته است بافت فرش هاي گل برجسته در رنگ و ها و طرح ها و ابعاد مختلف مي باشد . نقش سه بعدي و طراحي اين فرش ها آن قدر زيبا است که اکثرا به دنبال خريد فرش هاي گل برجسته براي خانه هاي خود هستند . بيشتر شرکت ها در مدت زمان کوتاهي به توليد و بافت فرش هاي گل برجسته پرداختند و يکي از آن شرکت ها ، شرکت فرش کاشان است که در شهرستان کاشان واقع شده است .

چگونگي بافت فرش هاي گل برجسته
توليد اين فرش ها مثل بافت فرش هاي ماشيني مي باشد فقط با اين تفاوت که در فرش هاي ماشيني فقط از يک نوع نخ خاب آکروليک به کار مي برند اما در فرش هاي گل برجسته از دو نوع نخ خاب به نام هاي آکريليک و هايبالک به کار برده مي شود . فقط در مرحله آهار و پرداخت وقتي که فرش را تحت گرما و دماي بسيار بالا قرار مي دهند ، گل ها و قسمت هايي که از الياف آکريليک بافته شده ثابت باقي مي مانند اما قسمت هايي از فرش که با الياف هيبالک بافته شده تحت اثر گرمايي که به آن وارد مي شود قسمت هايي که گل دارد حالت برجستگي به خود مي گيرد و بقيه قسمت ها حالت فرو رفتگي به خود مي گيرد به همين علت است که سطح فرش حالت و شکل برجستگي را دارد . اکثر فرش هاي گل برجسته را با تراکم 1000 و 1200 شانه مي بافند چرا که تراکم بالا در اين نوع فرش بسيار مناسب براي توليد فرش هاي گل برجسته مناسب پذيرايي هستند . ابعاد استاندارد براي اين فرش ها از 6 متري ، 12 متري و تابلو فرش ها شروع مي شود و تراکم هاي هزار و هزار و دويست شانه هم که بهترين تراکم براي گل هاي برجسته روي اين فرش ها است .

مکان هاي مناسب براي فرش هاي گل برجسته
اين گونه فرش ها که جز جديد ترين و زيبا ترين در ميان فرش هاي ديگراست اکثرا مناسب براي محل هاي کم رفت و آمد ، پذيرايي خانه هاي لوکس و مجلل ، مناسب براي فرش جهيزيه نو عروسان است که از ميزان آلودگي کمتري برخوردار مي باشد .
نخ خاب کم وظرافت و زيبايي بالاي فرش هاي گل برجسته باعث شده تا در نگاه اول ، بيننده را جذب خود کرده و از زيبايي آن لذت ببرد .

مزاياي فرش هاي گل برجسته
از مزيت بارز فرش هاي گل برجسته استفاده از الياف آکروليک هيت ست شده و هايبالک مي باشد و باعث شده در فرايند هيت ست شدن مقاومت آن در برابر گرما و حرارت بالا برود . درخشندگي اين نوع فرش ها نسبت به ديگر فرش ها زياد است آن هم به دليل ضد حساسيت وضد پرزدهي آن است که باعث درخشندگي آن مي شود . به دليل اين که در بافت فرش هاي گل برجسته از الياف آکريليک هيت ست شده استفاده شده است ، اين فرش ها در برابر شست و شو مقاوم تر شده اند و باعث مي شود تا فرش در برابر شست و شو رنگ خود و کيفيت خود را از دست ندهد .

معايب فرش هاي گل برجسته
از مهم ترين عيب هاي فرش گل برجسته را مي توان به سختي تميز کردن و جارو کشيدن روي سطح برجستگي آن اشاره کرد . هم چنين فرش هاي گل برجسته در مقايسه با فرش هاي ماشيني معمولي در تراکم هاي مختلف طول عمر و کارکرد پايين آن نام برد .

قيمت فروش فرش هاي گل برجسته براي پذيرايي و مکان هاي لوکس
به دليل به کار رفتن دو نوع الياف خاص  اکرليک و هايبالک و هم چنين بافت تعداد بالاي گره هاي آن در يک متر مربع عرضي و يک متر مربع طولي آن يا همان شانه و تراکم فرش ، نخ خاب کم نسبت به فرش هاي معمولي و برجستگي ايجاد شده در سطح فرش باعث شده تا قيمت فروش آن نسبت به فرش هاي ماشيني معمولي و يا حتي فرش هاي ماشيني 1000 شانه طرح هالیدی و يا 1200 شانه و ... بيشتر باشد و گران قيمت تر . فروش بالاي اين محصول سبب افزايش روند توليد در بسياري از کارخانجات و شرکت ها شد و آن ها به درآمد هاي هنگفتي رسيدند و همين امر سبب شد تا توليد کنندگان اين گونه فرش ها با ارائه خدماتي مثل فروش مستقيم فرش هاي گل برجسته از کارخانه يا نمايشگاه و هم فروش غير مستقيم و به صورت اينترنتي برآيند و قيمت فرش هاي گل برجسته را تا حد قابل توجهي کاهش دهند .

خريد فرش گل برجسته از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان از مجموعه شرکت هايي است که داراي انوعي از بهترين و با کيفيت ترين فرش ها در طرح ها و رنگ هاي مختلف و هم چنين توليد تابلو فرش هاي نفيس و زيبا مي باشد . با توجه به کيفيت بالاي محصولات اين مجموعه باعث شده تا فروش نسبتا بالايي را در اين سال ها داشته باشد و نيز يکي از پر فروش ترين محصولاتي که مورد استقبال شما عزيزان قرار گرفته است ، خريد فرش هاي گل برجسته براي پذيرايي از اين شرکت مي باشد . اين شرکت به توليد و توزيع فرش هاي 700 شانه گل برجسته ، فرش ترک 1200 شانه گل برجسته ، فرش هاي ترک دايره اي شکل 1200 شانه گل برجسته ، فرش ماشيني 1000 طرح آفرینا پرداخته است . براي خريد اين محصولات شما مي توانيد هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي فرش هاي دلخواه خود را سفارش داده و درب منزل تحويل بگيريد .
از مزاياي خريد اينترنتي شرکت فرش کاشان :
•    ضمانت نامه کتبي و معتبر
•    ارسال رايگان فرش درب منزل
•    خريد فرش به قيمت درب کارخانه
•    پشتيباني خريد فرش به صورت 24 ساعته
•    حذف هزينه هاي اضافي شامل ماليات ، قبض برق وآب ، اجاره نمايشگاه
•    امکان مقايسه قيمت هاي فرش نسبت به ساير شرکت هاي فرش
•    عدم محدوديت زماني و مکاني

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه