برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۷/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته زیبا برای پذیرایی منازل شما

فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش ماشینی گل برجسته دستبافگونه
به روز شدن صنعت فرش ماشینی باعث پیدایش فرش های جدید گل برجسته شده است . این محصولات بسیار ریز نقش تر از فرش های 700 شانه می باشند و برجستگی هایی که در سطح فرش وجود دارد همانند فرش سه بعدی و فرش دستباف جلوه می کنند .
فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه با تراکم 3600 از طرح های جدید فرش ماشینی درجه یک کاشان است که عمدتا با طرح های سنتی و نقشه های فرش دستباف بافته می شود . قالی های ماشینی گل برجسته درجه یک کاشان به دلیل کیفیت و زیبایی بالا با تمامی سلایق اجتماعی و فرهنگی جوامع امروزی تطابق داشته و به دلیل زیبایی و ظرافت زیادی که دارد مورد توجه جوانان و نو عروسان نیز قرار گرفته است .
فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته با رنگ ها و نقوش متنوع ، بهترین فرش برای پذیرایی منازل می باشد . استقبال زیاد از فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته زیبا سبب شده تا از این محصولات صرفا برای فرش پذیرایی و فرش ماشینی خانه های مجلل استفاده شود .
حال باید بداینم چه مواردی موجب به وجود آمدن فرش گل برجسته می شوند . فرش های گل برجسته ماشینی نیز همانند تمامی فرش های ماشینی تولید می شوند و تنها تفاوتی که با دیگر قالی های ماشینی دارند نوع نخ به کار رفته در آن ها می باشد . دستگاه بافنده فرش های ماشینی برجسته کاشان همان دستگاه تولید کننده فرش های 1000 شانه و 700 شانه است . دستگاه پیشرفته شونهر المان و وندویل بلزیک برای تولید فرش های تراکم بالا مانند فرش گل برجسته 1200 شانه تولید شده اند . این ماشین الات ، بافت فرش های ماشینی با تعداد بالای گره در طول و عرض فرش ماشینی را میسر نموده تا فرش همانند فرش اصیل دستباف شود .
الیاف مورد استفاده در قالی های گل برجسته هزار و دویست شانه کاشان بسیار نازک هستند و در دو نوع اکریلیک و هایبالک در فرش برجسته به کار می روند .
الیاف اکریلیک از خاصیت شکل پذیری بالایی برخوردار هستند و مقاومت زیادی در مقابله با حرارت از خود نشان می دهد . ولی الیاف هایبالک مقاومت کمی در برابر حرارت های مستقیم دارد . به همین منظور از این نخ در بافت قالی ماشینی گل برجسته استفاده می شود تا در زمان اهار ذوب شده و فرورفتگی هایی در سطح فرش به وجود اورد .
طرح هایی که در قالی ماشینی به صورت برجسته هستند با الیاف اکریلیک بافته می شوند . نخ هایبالک فرش ماشینی برجسته 1200 شانه زیبا به عنوان رنگ زمینه کف به کار می رود . در صورتی که قالی گل برجسته 1200 شانه هشت رنگ باشد تعداد الیاف اکریلیک شش و الیاف هایبالک دو رنگ خواهد بود . نخ پود فرش ماشینی لوکس گل برجسته ، نخ صد در صد پنبه اصل است که نرمی و لطافت فرش را چندین برابر می کند .
قسمت های فرو رفته فرش برجسته 1200 شانه تراکم 3600 کاشان به دلیل تراکم بالا دارای ضخامت کمی می باشند زیرا هر مقدار ریشه های طولی و عرضی فرش بیشتر شود فرش نازک تر و ظریف تر می شود . تراکم عرضی 1200 و تراکم طولی 3600 جلوه فرش های سه بعدی گل برجسته را افزایش داده است .
مقاومت در برابر حرارت های غیر مستقیم ، شست و شو و در ضمن ضد حساسیت بودن فرش در کنار عدم پرزدهی از بارزترین خصوصیات فرش های گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 لوکس کاشان می باشد .
قالی های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته زیبا برای اتاق پذیرایی در انواع فرش ترک گل برجسته 1200 شانه ، فرش دایره ای شکل ترک 1200 شانه گل برجسته ، فرش 1200 شانه گل برجسته 6 متری ، فرش 1200 شانه گل برجسته نه متری و  فرش 1200 شانه گل برجسته دوزاده متری تولید و عرضه می شوند . این محصولات از زیباترین فرش های گل برجسته برای پذیرایی منازل امروزی می باشند .
اولین المانی که در خرید فرش پذیرایی مورد توجه خریدار است زیبایی و ظرافت فرش می باشد . هر خریدار می تواند با توجه به رنگ و سایز دکوراسیون پذیرایی منزل خود اقدام به خرید فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600 کاشان  نماید . زیبایی فوق العاده این فرش ها باعث شده تا در پذیرایی های لوکس و مجلل پهن شوند و زیبای دکوراسوین را چندین برابر کنند .
خرید فرش ماشینی گل برجسته برای پذیرایی
فرش های 1200 شانه گل برجسته تراکم 3600
نازک ، توپرتر و منسجم هستند و بهترین انتخاب برای پذیرایی منازل شما محسوب می شوند . برای خرید این فرش های زیبا می توانید وب سایت فرش گل برجسته کاشان را انتخاب نمایید . در این وب سایت ، فرش های پذیرایی گل برجسته پذیرایی با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به دست مشتری می رسند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه