برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» تفاوت فرش 700 شانه ساده با 700 شانه گل برجسته

فرش 700 شانه ساده و فرش 700 شانه گل برجسته

فرش ماشینی گل برجسته کاشان
امروزه به مدد دستگاه های مدرن و پیشرفت های زیاد در زمینه تولید فرش با انواع فرش ماشینی با شانه و تراکم های مختلف روبه رو هستیم. قالی های ماشینی گل برجسته از تولیدات جدید و به روز کارخانجات فرش ماشینی هستند که با بالاترین درجه کیفیت و مدرن ترین دستگاه های بافندگی تولید و به سراسر دنیا صادر می شوند. زیبایی و ظرافت بالای قالی های صادراتی گل برجسته باعث شده است تا این محصولات علاقمندان زیادی داشته باشند و در راستای زیبا سازی انواع دکوراسیون ها به کار روند.

کیفیت فرش های ماشینی گل برجسته با توجه به سبک تولید فرش های ماشینی درجه یک حفظ شده و بر زیبایی و جذابیت فرش اضافه شده است.
فرش های نو پای گل برجسته کاشان از مهمترین دستاوردهای صنعت قالی بافی می باشند که در انواع :
تابلو فرش ماشینی گل برجسته کاشان
فرش گل برجسته 700 شانه تراکم 2550 کاشان
فرش گل برجسته 1200 شانه ترک کاشان
فرش گل برجسته 1000 شانه تراکم 3000 کاشان
فرش 1500 شانه گل برجسته با تراکم 4500
انواع قالیچه های گل برجسته کاشان
تولید می شوند .

امروزه قیمت بالای قالی ماشینی نقش برجسته کاشان سبب شده تا خریدران در هنگام انتخاب و خرید دقت بیشتری به خرج دهند و وسواس بیشتری داشته باشند.
قیمت قالی های شیک ماشینی برجسته کاشان به تعداد شانه و تراکم فرش، تعداد رنگ فرش، ابعاد فرش و جنس نخ خاب فرش کف برجسته بستگی دارد.
قیمت فرش گل برجسته 700 شانه از فرش های 700 شانه ساده بیشتر بوده و علاقمندان خاص خود را دارد. این فرش های ماشینی گران قیمت بیشتر جنبه تزیینی دارند ولی فرش های ساده 700 شانه بیشتر برای مکان های شلوغ و اتاق های نشمین به کارمی روند.

تعداد گره های طولی و عرضی قالی های گل برجسته ماشینی کاشان از مهمترین عوامل ریز بافتی و ظرافت فرش و همچنین قیمت گذاری فرش می باشند.
هر مقدار شانه و تراکم در فرش های نقش برجسته بیشتر شود فرش ریز بافت تر شده و ظرافت ان بالاتر می رود. گل های فرش برجسته 700 شانه باید ظرافت بالاتری داشته باشد تا برجستگی ان بیشتر جلوه کند از این رو این فرش های زیبا با تراکم بالای 2550 بافته می شوند.

فرش 700 شانه از انواع قالی ماشینی گل برجسته ماشینی است. این قالی های ماشینی تنها در نوع نخ خاب و ضخامت با فرش های 700 شانه ساده تفاوت دارند.
در بافت فرش ممتاز گل برجسته گل برجسته هفتصد شانه کاشان از دو نوع نخ خاب با نام هعای اکریلیک هیت ست شده و هایبالک هیت ست شده استفاده می گردد. ویژگی های خاص این دو الیاف باعث می شود که فرش در مرحله اهار دچار پستی و بلندی های در سطح شود.
الیاف هایبالک در مرحله پرداخت گرما داده می شود و این گرما سبب ذوب شدن نخ می گردد. نخ هایبالک برای الیاف کف فرش گل برجسته به کار می رود. زمانی که فرش به قسمت آهار می رود به پشت فرش نوعی چسب زده می شود و فرش کاملا خیس می شود. سپس برای خشک کردن فرش، ان را از غلطک های داغ عبور می دهند و در این قسمت است که نخ هایبالک به حرارت واکنش نشان داده و پس از انقباض نقش های برجسته ای در فرش به وجود می آورد . هر رنگ و یا طرحی از فرش 700 شانه گل برجسته که با نخ هایبالک بافته شده باشد قسمت فرو رفته آن را تشکیل خواهد داد

قالی ماشینی 700 شانه هایبالک نام دیگر فرش های نقش برجسته 700 شانه ضد حساسیت کاشان است. تفاوت ارتفاع نخ خاب در قسمت های برجسته فرش با قسمت های فرو رفته فرش در حدود یک میلی متر می باشد. همین کوتاه و بلندی های سطح فرش موجب تمایز فرش 700 شانه گل برجسته از فرش ماشینی 700 شانه ساده است که در تراکم بالا جلوه ای خاص دارد.

دستگاه بافنده فرش های گل برجسته 700 شانه درجه یک از ماشین آلات وندویل hcix است که انواع قالی های 1200 شانه نقش برجسته را هم تولید می کند. این قالی های ماشینی زیبا با تراکم 2550 که بهترین تراکم فرش هفتصد است توسط دستگاه های بلژیکی تولید و روانه بازار می شوند. دستگاه hci به خاطر سرعت بالا و دقت در بافت مجبور به استفاده از الیاف نخ خاب و نخ تار و پود مرغوب می باشد و از این جهت برای بافت فرش های برجسته هایبالک ظریف کاربرد دارد. 

تفاوت فرش های سه بعدی 700 شانه با نوع ساده آن ها در دوام و طول عمر فرش نیز می باشد. قالی های ماشینی گل برجسته هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان به دلیل ناهمسان بودن الیاف و به علت ماندن آلودگی در فرش و همچنین عدم مقاومت در برابر فشار از طول عمر کمتری نسبت به فرش های 700 شانه ساده برخوردارند.

ماندن گرد و غبار و کثیفی به خصوص باقی ماندن مواد غذایی در فرش گل برجسته بدون پرز باعث می شود که فرورفتگی ها در طولانی مدت دچار پوسیدگی و کپک شوند و نیازمند مراقبت بیشتری باشند و به همین علت شست شوی فرش 700 شانه ماشینی ساده کاشان بسیار راحت تر از قالی های دستبافگونه 700 شانه نقش برجسته است .

فرش ماشینی 700 شانه ساده با تراکم 2100 تا 3000 از بهترین و مقاومترین فرش های ماشینی بازارر محسوب می شود و می تواند در مکان های پر تردد بیشترین کارایی را داشته باشد.
در طراحی قالیهای ماشینی با کیفیت 700 گل برجسته هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و انواع نقوش اسلیمی، حیوانی و خطوط قابل بافت هستند.
فرش های شکیل گل برجسته 700 شانه در دو نوع سنتی و یا تلفیقی بافته می شوند ولی فرش هفتصد شانه گل برجسته سنتی کاشان طرفداران بیشتری دارد.
انواع نقشه ها برای قالی 700 شانه گل برجسته کاشان استفاده می شوند و از این رو محدودیتی در طرح فرش وجود ندارد. طرح افشان از طرح هایی است که هم در فرش با دوام گل برجسته 700 شانه و هم در فرش 700 شانه ساده به کار می رود. وجه شباهت این دو نوع طرح در نداشتن ترنج است و تنها حاشیه ای در کنار فرش زمینه اصلی ان ها را در بر می گیرد. اکثر فرش های 700 شانه طرح افشان به صورت گل برجسته تولید می شوند تا زیبایی خانه را چندین برابر افزایش دهند.

قالی های گل برجسته در جه یک 700 شانه کاشان همانند فرش های درجه یک 700 شانه ساده کاشان از الیاف درجه یک اکریلیک بافته می شوند. این دو محصول نرمی و لطافت زیادی دارند. رنگبندی فرش ماشینی کف برجسته هفتصد شانه متراکم کاشان از تنوع بالایی برخوار بوده و شامل رنگ های: آبی، فیروزه ای، کرم، گردویی، بادامی، سرمه ای، لاکی، فیلی، موشی و غیره می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه