برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش گل برجسته رنگ روشن

فرش 1200 شانه گل برجسته

فرش ماشینی رنگ روشن
رنگ فرش و طرح فرش از مهمترین گزینه های در رزمان انتخاب و در نهایت خرید فرش ماشینی است. رنگ زمینه فرش ماشینی نه تنها بر روی دکوراسیون تاثیر می گذارد بلکه بر روی افراد نیز تاثیر دارد و سبب آرامش روحی و رانی می گردد.
انتخاب رنگ زمینه روشن و یا تیره برای قالی به نوع زندگی، سلیقه افراد، کاربرد فرش، اقتصاد و... بستگی دارد. برای مثال اروپاییان همیشه به دنبال فرش های ماشینی رنگ روشن هستند ولی کشور های عربی فرش های زمینه لاکی و روناسی را می پسندند. گردش رنگ در کل فضای خانه یکی از ارکان اساسی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که به سادگی قابل اجراست.

زیبایی هر خانه ای تنها با یک فرش مناسب تکمیل می شود و برای انتخاب رنگ مناسب برای خانه باید به رنگ و سبک دکوراسیون دقت داشت. انتخاب فرش ماشینی مناسب در ابتدا و بعد سراغ خرید مبلمان و دیگر وسایل رفتن بسیار راحت‌تر از راه‌های دیگر است.
انواع رنگ زمینه فرش های ماشینی به سه دسته: فرش ماشینی رنگ روشن، فرش ماشینی رنگ تیره و فرش ماشینی رنگ ملایم تقسیم می شود. فرش های ماشینی رنگ روشن شامل رنگ های کرم و فیروزه ای می باشند. رنگ های تیره شامل سرمه ای و رنگ های ملایم ترمه ای و فیلی هستند.

فرش 1200 شانه گل برجسته رنگ روشن
فرش های گل برجسته یکی از جدیدترین مدل فرش های ماشینی هستند که با رنگ های شاد و زنده می توانند زینت بخش هر خانه ای باشند و سلیقه و نیاز تمامی افراد را برآورده نمایند. این قالی های ماشینی زیبا در تراکم های فرش 1000 شانه گل برجسته و فرش 1200 شانه گل برجسته تولید و روانه بازار می شوند.
فرش 1200 شانه با رنگ روشن ابی برای بزرگتر نشان دادن اتاق به کار گرفته می شود و لی استفاده از این رنگ به صورت دائم باعث خستگی و افسردگی می شود. رنگ های روشن فرش ماشینی برجسته از رنگ های خنثی محسوب می شوند چرا که می توانند در کنار هر رنگی به کار روند و برای هر اتاقی مناسب باشند.

قالی های ماشینی درجه یک هزار و دویست شانه گل برجسته کاشان با مدرن ترین و مجهزترین دستگاه های بافندگی بافته شده و به دلیل تراکم بالایی که دارند شباهت بسیار فراوانی به فرش دستباف پیدا کرده اند.
این محصولات از پرطرفدارترین فرش ها در بازار های داخلی و خارجی می باشند و بیشترین صادرات متعلق به فرش گل برجسته 1200 شانه است. نخ های استفاده شده در فرش های نقش برجسته درجه یک کاشان تولید آلمان بوده و کاملا اکریکیک صد در صد و هیت ست شده می باشند. تفاوت این فرش با نوع فرش ماشینی 1200 شانه ساده تنها در نوع نخ خاب فرش است. هنگامی که فرش اکریلیک گل برجسته 1200 شانه را لمس می کنید، نخ خاب قالی به صورت دانه دانه از زیر دست رد می شود بدون آنکه به هم بچسبد و سفت باشد و به اصطلاح فرش خاب دانه اناری گفته می شود.

این قالی های ماشینی ممتاز دارای دو نوع تراکم طولی و عرضی هستند. تراکم طولی قالی های گل برجسته با توجه به میزان شانه فرش تعیین می شود و معمولا 3600 است. تراکم نسبت مستقیم با گره های طولی فرش برجسته دارد و افزایش تراکم باعث می شود تا فرش توپرتر و مستحکم تر شود. شانه در قالی 1200 گل برجسته سبب زیبایی و ظرافت فرش می شود.
کسانی که علاقه زیادی به طرح های اصیل و زیبا دارند می توانند انواع مدل های قالی دستبافتگونه 1200 شانه نقش برجسته کاشان را انتخاب کنند و دکوراسیونی شیک به وجود آورند. گل های برجسته این قالی ماشینی با رنگ روشن بیشترین جلوه را خواهد داشت و دکوراسیون را کلاسیک و مدرن خواهد نمود.

فرش های کلاسیک نقش برجسته 1200 شانه با رنگ های روشن مانند فرش گل برجسته کرم و فرش گل برجسته 1200 شانه نقره ای از پرطرفدارترین قالی های لوکس ماشینی می باشند.
رنگ های روشن قالی گل برجسته کاشان با هر رنگی ست می شود و در کنار هر رنگ جذابیت خاصی دارد. استفاده از این رنگ فضای خانه را شاد و دلبازتر می کند و بهترین انتخاب برای فرش پذیرایی است زیرا کمترین میزان گرد و غبار را به خود جذب می کنند و تمیز کردن ان نیز راحت است.

قالی های درجه یک دستبافتگونه 1200 شانه رنگ نقره ای دارای رنگ زمینه روشن هستند ولی در عین حال از فرش گل برجسته کرم چرک تاب تر می باشند. این فرش های ماشینی با رنگ جدید می توانند به راحتی در فضا و دکوراسیون جای باز کنند و خانه را شیک و مدرن سازند.
تراکم طولی این قالی 1200 زمینه روشن برابر با 3600 گره در هر متر است و همین تراکم بالا باعث شده تا طرح های فرش ظریف تر و شلوغ تر دیده شود.
در بافت تمامی انواع فرش هزار و 200 گل برجسته کاشان از الیاف ظریف اکریلیک هایبالک هیت ست شده استفاده می شود و به همین خاطر این محصولات از ظریف ترن فرش ها پس از فرش 1500 ماشینی هستند. قیمت قالی های 1200 شانه رنگ شاد گ برجسته کاشان تقریبا در حدود نصف فرش ماشینی هزار و پانصد شانه است و به همین خاطر خریداران زیادی تمایل به خرید این فرش ماشینی زیبا دارند. کیفیت الیاف این قالی های ماشینی نقش برجسته از بهترین ها است و در ضمن ضد حساسیت و بدون پرز نیز می باشند.

از مهمترین ویژگی های فرش 1200 نقش برجسته رنگ روشن می توان به نرمی و لطافت آن اشاره کرد.
فرش ماشینی گل برجسته 1200 شانه طرح افشان با رنگ زمینه روشن کرم طراحی شیک و جذابی دارد و در طراحی ان از ترنج خبری نیست. نبود ترنج در این طرح قالی ماشینی گل برجسته سبب شده تا فرش با هر نوع دکوراسیونی تطابق پیدا کند و محدودیتی در چیدمان نداشته باشد.

استفاده از رنگ های شادی چون کرم، صورتی روشن و آبی روشن در قالی گل برجسته کرم رنگ افشان گل ریز سبب شده تا بهترین انتخاب برای قالی عروس باشد. ظرافت به کار رفته در این فرش ماشینی در کنار رنگبندی روشن جذابیت خاصی به فرش داده است.

رنگ کرم قالی گل برجسته طرح افشان باعث ایجاد فضای پرنور در فضا می شود و محیط خانه را بزرگتر نشان می دهد. طببق قانون روانشناسی رنگ های شاد فرش ماشینی برای فضاهای تیره مناسب است پس این فرش ها می توانند بهترین انتخاب برای آپارتمان ها و خانه های کوچک امروزی باشند.
رنگ مبلمان هماهنگ با فرش 1200 شانه گل برجسته کرم می تواند از رنگ های بنفش و سرمه ای باشد. طرح افشان گل برجسته یک فرش ماشینی سنتی کلاسیک است که با انواع مبلمان استیل و مدرن هماهنگی دارد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه