برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» روش های تولید فرش ماشینی گل برجسته چگونه است ؟

فرش ماشینی گل برجسته

با روی کار آمدن ماشین های بافت جدید و پیشرفته و تولید فرش های شانه و تراکم بالا ، تولید کنند گان دست به تولید مدل فرش های جدیدی زدند که برخی از گل ها و نقش و نگارهای آن دارای برجستگی هایی می باشد که باعث زیبایی طرح و نقشه فرش می شود . فرش ماشینی گل برجسته که از آن استقبال بسیار خوبی هم شد به عنوان تولیدات خوب شهر فرش کاشان ثبت شد . اما شاید این سوال برای تان پیش آید که روش های تولید فرش ماشینی گل برجسته چگونه است ؟ برای یافتن پاسخ این سوال می توانید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید . این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با موادی که در فرش باعث برجسته شدن آن می شود و نحوه برجسته شدن گل های فرش آشنایی پیدا نمایید .

روش های تولید فرش ماشینی گل برجسته چگونه است ؟
امروزه دستگاه های بافنده بسیار پیشرفته و جدید از برزگترین کمپانی های بزرگ دنیا مثل شونهر آلمان و وندویل بلژیک وارد کارخانجات فرش بافی شده اند که موجب تولید جدیدترین فرش های ماشینی در شانه و تراکم بالا شده اند که بافت گره های بیش از هزار عدد را در یک متر مربع از قالی ماشینی میسر نموده است و به نوعی به تولید فرش دستبافگونه پرداخته است که از لحاظ بافت و انسجام ریشه ها شباهت زیادی به فرش های دستبافت دارد . این دستگاه های بافنده قابلیت تولید فرش ماشینی را با الیاف بسیار نازکی دارد که این یکی از دلایلی است که تولید کنندگان از الیاف آکرولیک علاوه بر دوام و  طول عمر و مقاومت بالای آن در تولید فرش های جدید ، استفاده می نمایند . این دستگاه های جدید و تولید فرش های ظریف و زیبای هزار شانه ، 1200 و 1500 شانه که از ضخامت بسیار کم و خاب پر حجمی برخودار است را بر آن داشت تا با تغییراتی در زمینه فرش ماشینی ، محصولات جدیدی را تولید و روانه بازار نمایند که بدین ترتیب موفق به تولید فرش گل برجسته ماشینی شدند . تولید کنندگان برای تولید این مدل محصولات جدید ، الیافی را به کار گرفتند که از خاصیت شکل پذیری برخوردار باشد تا به وسیله آن بتوانند برجستگی های سطح فرش را نمایان سازند . استفاده از الیاف هایبالک در کنار الیاف اکریلیک در تولید فرش های گل برجسته انتخاب بسیار خوبی بود که تولید کنندگان را موفق به تولید فرش ماشینی برجسته نمود . این الیاف به دلیل این که عایق حرارتی ضعیفی به شمار می رود در تولید فرش گل برجسته به کار گرفته شد زیرا بافندگان فرش های برجسته را ابتدا به شکل فرش های ماشینی معمولی اما با این تفاوت که برای نمایان کردن برجستگی برخی از قسمت های قالی ، الیاف اکریلیک و دیگر قسمت ها را به کمک الیاف هایبالک می بافند . استفاده از این دو الیاف در ابتدا به محصول شکل خاصی نمی دهد و تولید فرشهای برجسته با دیگر فرش های ماشینی توسط دستگاه های بافنده هیچ تفاوتی نخواهد داشت اما بعد از مرحله بافت ، محصول را تحت حرارت و گرما قرار می دهند که این در این مرحله برجستگی های قالی شکل می گیرد به این صورت که الیاف هایبالک که در برابر حرارت ضعیف عمل می کنند ، تحت گرمای زیاد حالت فرو رفته به خود می گیرند یا به نوعی جمع می شوند ولی قسمت های بافته شده با الیاف اکریلیک هیت ست شده که یک عایق حرارتی بسیار خوبی به شمار می رود ، تحت گرما دهی هیچ واکنش و تغییر شکلی از خود نشان نمی دهند و به این صورت است که فرش گل برجسته شده و زیبایی های طرح و نقشه فرش دو چندان نمودار خواهد شد .

مرکز فروش فرش گل برجسته
فروشگاه فرش کاشان دارنده انواع فرش گل برجسته 1200 شانه و فرش 1000 شانه گل برجسته و ترک گل برجسته به عنوان بهترین مرکز خرید فرش های گل برجسته در ایران به شمار می رود که هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری به فروش فرش گل برجسته کاشان پرداخته است . فروش اینترنتی فرش گل برجسته در این فروشگاه به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد که روشی بسیار مقرون به صرفه است زیرا علاوه بر خرید مستقیم فرش به قیمت کارخانه ، در هزینه و وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد و خرید فرش گل برجسته ارزان در این روش برای خریداران میسر خواهد بود زیرا قیمت فرش گل برجسته دیگر شامل هزینه های نمایشگاهی اعم از اجاره بها ، حقوق کارکنان و پرداخت ماهانه قبوض امتیازات نمایشگاه ، مالیات و ... نخواهد شد  و فرش زیر قیمت بازار عرضه می شود . اما اگر قصد خرید فرش از کارخانه را به صورت حضوری دارید و می خواهید از نزدیک با روند تولیدات و کیفیت محصولات آشنا شوید ، می توانید با واحد سفارشات و فروش شرکت جهت هماهنگی های لازم برای مراجعه حضوری تماس بگیرید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه